Visie en missie van MExT
MExT wil dé EHBO-specialist zijn voor bedrijven en instellingen, met een compleet en hedendaags gamma EHBO-diensten en materialen.
Als dé specialist in EHBO-diensten en -materialen voor bedrijven en instellingen die eindgebruiker zijn streven wij naar een langdurende samenwerking met onze klanten.
Wij willen een professionele dienstverlening aanbieden waarmee we garant staan voor de ontzorging van elk bedrijf en elke instelling, ongeacht de sector en het aantal personeelsleden. Hiertoe werden afzonderlijke divisies opgericht: MExT First Medic voor de KMOs, MExT International Care voor klanten met zeer uitgebreide en frequentere EHBO-behoeften en MExT Cardio voor AED-producten en -services.
Onze klanten moeten kunnen beschikken over een compleet productengamma, gaande van klassieke, tot innovatieve en professionele EHBO-producten speciaal ontwikkeld voor het bedrijfsleven. Wij zijn ervan overtuigd dat EHBO-producten pas echt professioneel is als deze voldoet aan de First Medic garantie die steunt op 8 pijlers:
- Handig: iedereen kan zichzelf behelpen in 6 seconden
- Duidelijk: verpakking met herkenbare kleurencodes volgens toepassing en symbolen
- Bedrijfsgericht: product en verpakking specifiek ontwikkeld in functie van gebruik op de werkvloer
- Veilig: CE-conform, vrij van nevenwerkingen bij correct gebruik
- Snel: simpele gebruiksaanwijzing, verpakking vlot te openen
- Rendabel: lange houdbaarheid
- Zuinig: individuele verpakking, 3 klassieke producten gecombineerd in 1 First Medic product
- Continue kwaliteitsbewaking: onderworpen aan post market surveillance door onze eigen kwaliteitsafdeling
Door het verder optimaliseren van ons kwaliteitssysteem en door gerichte investeringen, willen we niet enkel ons gamma aan diensten en producten, maar ook onze geografische aanwezigheid verder uitbouwen.
De technische kennis en de gedrevenheid van al onze medewerkers zijn de doorslaggevende factor om dit waar te maken.
Het management engageert zich dan ook om alle nodige middelen ter beschikking te stellen om deze voortdurende spiraal van verbeteren en groeien te garanderen.
Bart Vanhaverbeke, CEO
Geert Lafaut, CFO